filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Animator
2011
http://www.animator-festival.com/
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator
Data wręczenia nagród:
23 lipca
Miejsca:
Poznań
Festiwal odbył się w dniach 15-23 lipca 2011r,
Złoty Pegaz
Grand Prix
wygrane
Zły pan
(2009)
Anita Killi
Udział w konkursie głównym
nominacje
Ámár
(2010)
Isabel Herguera
Baka!!
(2010)
Immanuel Wagner
Bejrut
(2010)
Chloé Mazlo
Belleville
(2009)
Pascale Guillon
Był sobie król
(2011)
Tytus Majerski
Co się dzieje, gdy dzieci nie chcą jeść zupy
(2011)
Paweł Prewencki
Conto do vento
(2010)
Nelson Martins
,
Cláudio Jordão
Coś w tym gatunku
(2010)
Urszula Palusińska
Dobro, piękno i prawda
(2011)
Balbina Bruszewska
Drakula
(2010)
Piotr Bosacki
Drżące trąby
(2010)
Natalia Brożyńska
Dzienniki Lipsetta
(2010)
Theodore Ushev
Dziewczynka i myśliwy
(2010)
Jadwiga Kowalska
El Silencio Habita en tu Ventana
(2011)
Cecilia Traslaviña
Eye Liner
(2010)
Joanna Priestley
Grand Café
(2010)
Bogdan Mihăilescu
Hail
(2011)
Emily Hubley
Junk
(2011)
Kirk Hendry
Junk Palace
(2010)
Lyon Hill
Kto by pomyślał?
(2009)
Ewa Borysewicz
L' Année de L'Os
(2010)
Chris Lavis
,
Maciek Szczerbowski
L'Oeil du paon
(2010)
Gerlando Infuso
La Femme du lac
(2010)
Mathilde Philippon-Aginski
La Tranchée
(2010)
Claude Cloutier
Life of Mussels
(2011)
Klaus Hoefs
Little Deaths
(2010)
Ruth Lingford
Lokator
(2010)
Jason Carpenter
Lose This Child
(2010)
Merav Nathan
,
Yuval Nathan
Mondo's Search for the Sun
(2010)
Jana Prchalová
Nasos Verbannung
(2010)
Konradin Kunze
Niedziela 2
(2010)
Jochen Kuhn
Night Hunter
(2011)
Stacey Steers
Noise
(2011)
Przemysław Adamski
,
Katarzyna Kijek
Os Olhos do Farol
(2010)
Pedro Serrazina
Ostatni norweski troll
(2010)
Pjotr Sapegin
Pamięć cielesna
(2011)
Ülo Pikkov
Paris Recyclers
(2011)
Nikki Schuster
Paths of Hate
(2010)
Damian Nenow
Podróż na Wyspy Zielonego Przylądka
(2010)
José Miguel Ribeiro
Porozmawiaj z nim
(2010)
Agata Prętka
Princesse
(2010)
Frédérick Tremblay
Proszę, zadzwoń później
(2010)
Yulia Ruditskaya
Protozoa
(2010)
Anita Kwiatkowska-Naqvi
Sen
(2010)
Claudius Gentinetta
,
Frank Braun
Sk8rz
(2011)
Robin Todd
Smutny koniec
(2010)
Osman Cerfon
Snępowina
(2011)
Marta Pajek
Szafa Zbigniewa
(2010)
Magdalena Osińska
Świteź
(2010)
Kamil Polak
The Cage
(2011)
Mohammad Kheir Andish
The Day I Turned Into a Ghost
(2011)
Kirsten Carina Geisser
,
Ines Christine Geisser
The Limerickee
(2010)
Joseph Childs
The Tannery
(2010)
Iain Gardner
Wilki
(2009)
Rafael Sommerhalder
Zhila-byla mama
(2010)
Anna Artemyeva
Srebrny Pegaz
Nagroda Narodowego Instytutu Audiowizualnego
wygrane
Baka!!
(2010)
Immanuel Wagner
Brązowy Pegaz
Zdobywca
wygrane
Pod skrzyżowanym śledziem
(2010)
Lea Vidaković
,
Ivana Bošnjak
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Zły pan
(2009)
Anita Killi
Wyróżnieni w roku 2011
Zły pan
(
2/2
)
Baka!!
(
1/2
)
Pod skrzyżowanym śledziem
(
1/1
)
Świteź
(
0/1
)
Paths of Hate
(
0/1
)
Snępowina
(
0/1
)
The Tannery
(
0/1
)
Junk
(
0/1
)
Sen
(
0/1
)
Dziewczynka i myśliwy
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.